XII Łódzka Konferencja Naukowa „EKG wczoraj, dziś i jutro”

Zapraszamy na XII Łódzką Konferencję Naukową „EKG wczoraj, dziś i jutro”, która odbędzie się 20 listopada 2021 r. w formie hybrydowej.

Organizatorzy konferencji, której przewodniczącą jest Profesor Małgorzata Kurpesa, w tym roku znów musieli stanąć przed trudnym wyborem, a mianowicie jaką obrać formą Konferencji. Po raz pierwszy  przychodzi im zaprosić wszystkich Państwa na konferencję nie mając do końca pewności w jakiej odbędzie się ona formie. Zaproponowana forma hybrydowa pozwoli na obecność przynajmniej części  uczestników na sali wykładowej i bezpośredni kontakt z wykładowcami. Mamy nadzieję, że  uda się tę formułę zrealizować.

W bieżącym  roku, podobnie jak w latach ubiegłych został przygotowany interesujący program naukowy i ponownie zostali zaproszeni znamienici eksperci w dziedzinie elektrokardiologii. Nowością będzie sesja nie związana z EKG, ale prezentująca aktualne zasady postępowania w najczęstszych problemach zdrowotnych dotykających pacjentów  kardiologicznych: niewydolności serca, nadciśnieniu tętniczym, migotaniu przedsionków oraz zaburzeniach lipidowych.

Konferencja odbędzie się w Auli 1000 CKD Uniwersytetu Medycznego w  Łodzi.

Zapraszamy do udziału zarówno w formie stacjonarnej (liczba miejsc jest ograniczona) jak i w formie zdalnej.

Rejestracja dostępna na stronie: www.ekg.mul.edu.pl

• Opublikowano: 13 października 2021
Tagi: ,