Czcionka A- A A+

WŁAŚNIE WYSTARTOWAŁA PIERWSZA EDYCJA PROGRAMU STAŻOWEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W ŁODZI

10 listopada do Auli Zachodniej przyjechali najlepsi maturzyści z całej Polski, którzy napisali test kwalifikacyjny do Programu Stażowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. To pierwsza edycja tego projektu, który chcemy dalej rozwijać i mamy nadzieję, że na stałe wejdzie do naszej oferty skierowanej dla licealistów.

12 najlepszych osób zakwalifikowało się do programu i spędzi 20 godzin w jednym z pięciu zakładów, biorących udział w programie. Są to:

• Zakład Biochemii Farmaceutycznej i Diagnostyki Molekularnej pod kierownictwem prof. Ewy Balcerczak
  • Zakład Mikrobiologii i Immunologii Doświadczalnej pod kierownictwem dr Justyny Agier
  • Zakład Genetyki Klinicznej pod kierownictwem prof. Macieja Borowca
  • Zakład Biochemii pod kierownictwem prof. Jakuba Fichny
  • Zakład Chemii i Biochemii Medycznej pod kierownictwem prof. Ireneusza Majsterka

Wszyscy biorący udział w stażu otrzymają:

• zwolnienie z opłaty rekrutacyjnej na wszystkie nasze kierunki
  • koszulkę i bluzę z logo uczelni
  • zestaw gadżetów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
  • dyplom ukończenia stażu

Natomiast Ci, którzy odbędą staż i dostana się na naszą uczelnię dostaną dodatkowo:

• specjalną Nagrodę Rektora w wysokości 1000 PLN
  • czytnik e-booków ufundowany przez FUMED
  • jednodniowe warsztaty przygotowane przez Akademickie Biuro Karier

Gratulujemy wszystkim uczestnikom pierwszej edycji!

Więcej informacji na stronie: staze.mul.edu.pl

• Opublikowano: 24 listopada 2021