Ruszyła kolejna edycja Programu Stypendialnego „Młodzi w Łodzi”!

Uniwersytet Medyczny w Łodzi po raz kolejny bierze udział w programie stypendialnym „Młodzi w Łodzi”. W tym roku ufundowaliśmy zwrot kosztów zakwaterowania w domu studenckim dla dwóch osób.

Zapraszamy najlepszych studentów do składania aplikacji. Termin zgłaszania upływa 27 października.

>>APLIKUJ<<

W jaki sposób można otrzymać stypendium?

Wystarczy być studentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i spełniać wymagania określone w regulaminie programu stypendialnego oraz w okresie trwania naboru wniosków wypełnić i wysłać dostępny przy poszczególnych programach stypendialnych elektroniczny formularz aplikacyjny.

Nasz regulamin:

Do kiedy należy złożyć wniosek?

Ostatecznym i nieprzekraczalnym terminem przyjmowania wniosków jest 27 października 2023 r.

W jaki sposób wybierani są stypendyści?

Komisje Stypendialne składające się z przedstawicieli Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz programu Młodzi w Łodzi dokonują oceny wniosków przyznając punktację według skali określonej w poszczególnych regulaminach. Student z najwyższą liczbą punktów zostaje stypendystą danego pracodawcy.

Kiedy dowiesz się czy zostałeś stypendystą?

Lista Stypendystów zostanie opublikowana na stronie mlodziwlodzi.pl 15 listopada 2023 r.

• Opublikowano: 3 października 2023