Czcionka A- A A+

Konferencja „(Nie)pełnosprawni na rynku pracy” 03.11.2021r. Łódź

Szanowni Państwo,

Już po raz ósmy zapraszamy na konferencję „(Nie)pełnosprawni na rynku pracy”, którą w dniu 03 listopada 2021 r. organizuje Uniwersytet Medyczny w Łodzi wraz z Fundacją Łódź Akademicka.

W tegorocznej edycji temat przewodni to: „(Nie)elastyczność rynku pracy osób z niepełnosprawnościami podczas pandemii koronawirusa”. W obecnej sytuacji związanej z walką i skutkami Covid-19, należy podjąć tematykę kryzysu ekonomicznego, mającego również szczególny wpływ na osoby z niepełnosprawnościami, na rynek pracy, który już nie będzie taki sam jak przed epidemią związaną z koronawirusem. Zasadne staje się wypracowanie wspólnego stanowiska, aby osoby z niepełnosprawnościami miały nasze wsparcie oraz szerokie forum dyskusji o rynku pracy w nadchodzącym czasie.

Konferencja odbędzie się w formule zarówno stacjonarnej jak i zdalnej.

Rejestracja i szczegółowy program konferencji jest dostępny na stronie: https://niepelnosprawni.lodzakademicka.pl/

Serdecznie zapraszamy!

• Opublikowano: 19 października 2021