Absolwenci Wydziału Farmaceutycznego odebrali dyplomy ukończenia studiów

25 maja 2023 to szczegól­na data dla Społecznoś­ci Naszego Wydzi­ału.

Tego dnia, w Audy­to­ri­um im. Prof. Zofii Jerz­manowskiej 200 absol­wen­tów kierunk­ów: anal­i­ty­ka medy­cz­na, far­ma­c­ja, kos­me­tolo­gia, którzy w roku aka­demickim 2021/2022 ukończyli stu­dia, otrzy­mali z rąk Prorek­to­ra ds. Orga­ni­za­cyjnych i Stu­denc­kich prof. Janusza Piekarskiego oraz Dziekan Wydzi­ału Far­ma­ceu­ty­cznego prof. Anny Kilanow­icz-Sapota dyplomy ukończenia studiów. Absol­wen­ci kierunku far­ma­c­ja otrzy­mali również z rąk Preze­sa Okrę­gowej Rady Aptekarskiej mgra farm. Pawła Stel­macha Pra­wo Wykony­wa­nia Zawodu Far­ma­ceu­ty.

W wydarze­niu uczest­niczyli również: Prodziekan Wydzi­ału Nauk o Zdrow­iu ds. Nau­ki prof. Mag­dale­na Kwaśniews­ka, Prodziekan Wydzi­ału Nauk o Zdrow­iu ds. Odd­zi­ału Pielęg­niarst­wa i Położnict­wa prof. Ewa Borowiak, Prezes Naczel­nej Rady Aptekarskiej mgr farm. Elż­bi­eta Piotrows­ka-Rutkows­ka, Vice-Prezes Kra­jowej Rady Diag­nos­tów Lab­o­ra­to­ryjnych mgr Anna Lip­nic­ka, Wojew­ódz­ki Inspek­tor Far­ma­ceu­ty­czny mgr farm. Marek Zale­ga, Prezes Odd­zi­ału Łódzkiego PTFarm dr Michał Kołodziejczyk, przed­staw­iciele Pol­skiego Towarzyst­wa Diag­nos­tów Lab­o­ra­to­ryjnych mgr Ali­na Niewiadom­s­ka i dr Natalia Koś­ciuk, przed­staw­iciele Okrę­gowej Rady Aptekarskiej w Łodzi, Spon­sorzy oraz liczne grono zapros­zonych Goś­ci.

Jak co roku, Okrę­gowa Rada Aptekars­ka w Łodzi, Kra­jowa Rada Diag­nos­tów Lab­o­ra­to­ryjnych, Odd­zi­ał Łódz­ki Pol­skiego Towarzyst­wa Far­ma­ceu­ty­cznego oraz Firmy: Hur­tap SA, AFLOFARM Far­ma­c­ja Pol­s­ka, Syne­vo Sp. z o.o., Wydawnict­wo PZWL/PWN, Beau­ty In Sp. z o.o. Press sp.k., — wydaw­ca mag­a­zynu LNE, Sklep inter­ne­towy TopEstet­ic oraz Zia­ja Ltd Zakład Pro­dukcji Leków Sp. z o.o. nagrodz­iły absol­wen­tów z najwyższy­mi śred­ni­mi oraz lau­re­atów Wydzi­ałowego Konkur­su Prac Mag­is­ter­s­kich.

Wydarze­nie uświet­nił Chór Uni­w­er­syte­tu Medy­cznego w Łodzi pod dyrekcją mgr Justyny Przy­tul­skiej i przy akom­pa­ni­a­men­cie fortepi­anowym mgra Jaku­ba Czecha.

Wszys­tkim Absol­wen­tom serdecznie grat­u­lu­je­my i życzymy wielu sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i oso­bistym!

Spon­sorzy Uroczys­toś­ci

• Opublikowano: 29 maja 2023