UM magazyn 2/2021

Odd­a­je­my w Państ­wa ręce kole­jny numer „UM mag­a­zynu”. Szczegól­nie pole­camy Państ­wa uwadze roz­mowę z Adri­anem Fur­manem, który zyskał sobie w medi­ach miano „Stephena Hawkinga biz­ne­su”.

Wśród artykułów zna­jdą Państ­wo wiele przy­dat­nych infor­ma­cji – jak rozwi­ja się zarządzanie pro­ce­sowe w uczel­ni, czym jest Pra­cown­iczy Plan Kap­i­tałowy (PPK), jakie nowe szkole­nia przy­go­towało Biuro Kadr.

Osobom z dyplomem ukończenia studiów, które szuka­ją dal­szej ścież­ki roz­wo­ju, pole­camy artykuł doty­czą­cy EIT Health Age­ing PhD School oraz mate­ri­ał przy­go­towany przez Cen­trum Ksz­tałce­nia Pody­plo­mowego.

Zaprasza­my także do przeczy­ta­nia relacji z pier­wszej na naszej uczel­ni kon­fer­encji z cyk­lu TEDX.

Miłej lek­tu­ry!

• Opublikowano: 23 kwietnia 2021