Za nami kolejna edycja Drzwi Otwartych naszej uczelni

Za nami kole­j­na edy­c­ja Drzwi Otwartych naszej uczel­ni – pod­wójnie wyjątkowa, bo dziesią­ta z kolei a zarazem pier­wsza w nowej for­mule on-line.

Tym razem nie mogliśmy zaprosić uczniów w nasze mury, ale postaral­iśmy się pokazać nasz uni­w­er­sytet i przy­bliżyć prowad­zone kierun­ki studiów na ile tylko było to możli­we za pośred­nictwem Inter­ne­tu.

Przez 45 dni (od 15 mar­ca do 30 kwiet­nia) codzi­en­nie prezen­towal­iśmy na uczel­ni­anym pro­filu Face­book różnorodne mate­ri­ały — spotka­nia z pra­cown­ika­mi i stu­den­ta­mi, wiz­y­ty w dzi­ała­ją­cych na uczel­ni lab­o­ra­to­ri­ach i pra­cow­n­i­ach, warsz­taty, gry on-line. Gorą­co dzięku­je­my wszys­tkim osobom zaan­gażowanym w przy­go­towanie pro­gra­mu.

Współor­ga­ni­za­torem tegorocznego wydarzenia była Fun­dac­ja dla Uni­w­er­syte­tu Medy­cznego w Łodzi, a part­nerem – Wydawnict­wo PZWL.

• Opublikowano: 5 maja 2021