WRĘCZENIE DYPLOMÓW ABSOLWENTOM KIERUNKU LEKARSKO – DENTYSTYCZNEGO WYDZIAŁU LEKARSKIEGO

14 lutego 2020 roku w Auli 1000 CDUM odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom kierunku lekarsko – dentystycznego w roku akademickim 2018/2019.

Dyplomy odebrało 122 absolwentów.

W wydarzeniu udział wzięli:

Prorektor ds. studenckich – prof. Janusz Piekarski, Dziekan Wydziału Lekarskiego – prof. Marzenna Zielińska, Prodziekani Oddziału Stomatologicznego: prof. Jerzy Sokołowski, dr hab. n. med. prof. uczelni Monika Łukomska – Szymańska, prof. Joanna Szczepańska oraz Prodziekan Wydziału Lekarskiego ds. Studiów w Jęz. Angielskim – dr hab. n. med. prof. uczelni Sebastian Kłosek, Prodziekan ds. Kolegium Wojskowo – Lekarskiego – dr hab. n. med. prof. uczelni Mariusz Stępień.

Gośćmi uroczystości byli również:  Wiceprezydent Miasta Łodzi Adam Wieczorek, I Wicewojewoda Łódzki – Karol Młynarczyk, Prezes Okręgowej Rady Lekarskiej w Łodzi – dr Paweł Czekalski oraz Członek Prezydium Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego – dr hab. n. med. prof. uczelni  Elżbieta Bołtacz – Rzepkowska.

Nagrodę z rąk Prezesa Okręgowej Rady Lekarskiej w Łodzi za najlepsze wyniki w nauce odebrała p. Natalia Marciniak ze średnią 4,63.

Ponadto, prof. Elżbieta Bołtacz – Rzepkowska w imieniu Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego wręczyła wyróżnienia za najwyższe średnie ze studiów 3 najlepszym absolwentkom: Natalii Marciniak, Agacie Korc, Kamili Kmieciak.

Wyróżnienia dla nauczycieli Oddziału Stomatologicznego absolwenci 2018/2019 przyznali: dr hab. n. med. prof. uczelni Sebastianowi Kłoskowi, lek. dent. Arturowi Wróbel – Roztropińskiemu, dr n. med. Agacie Koprowicz, dr n. med. Renacie Zielińskiej, dr n. med. Renacie Filipińskiej, dr n. med. Anecie Doliwie – Augustowskiej, dr n. med. Mateuszowi Radwańskiemu, dr n. med. Katarzynie Górze, dr n. med. Ewie Zmysłowskiej– Polakowskiej, dr n. med. Annie Herud.

Podziękowania oraz wyróżnienia absolwentom 2018/2019 przyznali również przedstawiciele  Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii, Uczelnianej Rady Samorządu Studentów UM w Łodzi, Chóru UM, Klubu Uczelnianego AZS.

O oprawę muzyczną zadbał kwintet muzyczny zaprzyjaźniony z Chórem UM w Łodzi – Kwintesencja, w skład którego wchodzą absolwenci łódzkiej Akademii Muzycznej, na co dzień pracownicy Teatru Muzycznego w Łodzi.

Absolwentom gratulujemy i życzymy sukcesów!

• Opublikowano: 18 lutego 2020
Tagi: ,