Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Akademickich Targów Pracy!

Coraz bliżej kole­j­na edy­c­ja Aka­demic­kich Targów Pra­cy. Jest to jed­na z najwięk­szych i najważniejszych tego typu imprez tar­gowych w Polsce.

Już 21 kwiet­nia 2021 roku na naszej plat­formie zalogu­ją się reprezen­tan­ci czołowych firm z regionu łódzkiego i nie tylko. Będzie to świet­na okaz­ja do poz­na­nia oczeki­wań pra­co­daw­ców wzglę­dem młodych ludzi rozpoczy­na­ją­cych swo­ją kari­erę zawodową.

W tym roku również głównym spon­sorem ATP jest fir­ma Ross­mann SDP nato­mi­ast do grona spon­sorów należą ABB, Adamed, Agenc­ja Wywiadu, Apa­tor Elkomtech, BSH, Eric­s­son, Hydro, Proc­ter & Gam­ble.

Wśród wys­taw­ców zna­jdziemy przed­siębior­ców z branży m.in.:, far­ma­ceu­ty­cznej, biotech­no­log­icznej, medy­cznej , infor­maty­cznej, logisty­cznej, spoży­w­czej. Różnorod­ność firm biorą­cych udzi­ał w tar­gach spraw­ia, że każdy odwiedza­ją­cy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Jak co roku zaprasza­my do udzi­ału w dar­mowych szkole­ni­ach tem­aty­cznych, na których przy­bliżona będzie zarówno wiedza teo­re­ty­cz­na, jak i prak­ty­cz­na. Prowad­zone one będą przez spec­jal­istów, prak­tyków z danych dziedzin. Wszys­tko po to, by jak najlepiej przy­go­tować stu­den­tów i absol­wen­tów do wejś­cia na rynek pra­cy. Dokładamy starań, aby szkole­nia odpowiadały na realne zapotrze­bowanie na rynku pra­cy.

Wszys­t­kich spragnionych wiedzy już dziś zaprasza­my do zapisów na szkole­nia:

Dzię­ki Tar­gom, wielu pra­co­daw­ców znalazło już dobrych pra­cown­ików nato­mi­ast stu­den­ci i absol­wen­ci łódz­kich uczel­ni znaleźli ide­al­ną pracę odpowiada­jącą ich oczeki­wan­iom. Uczest­nicząc w Tar­gach moż­na zwięk­szyć swo­je szan­sę na dołącze­nie do grona spełnionych zawodowo pra­cown­ików.

Wirtu­alne ATP odbędą się 21 kwiet­nia w godz­i­nach 10:00 – 17:00 na plat­formie inter­ne­towej:

Wstęp na Tar­gi jest bezpłat­ny, tak samo jak wszys­tkie inne atrakc­je towarzyszące wydarze­niu.

Więcej infor­ma­cji o wirtu­al­nych ATP jest dostęp­nych na:

Orga­ni­za­tora­mi ATP są: Urząd Mias­ta Łodzi, Młodzi w Łodzi, Uni­w­er­sytet Medy­czny w Łodzi, Fun­dac­ja dla Uni­w­er­syte­tu Medy­cznego w Łodzi, oraz Aka­demick­ie Biuro Kari­er Uni­w­er­syte­tu Medy­cznego (ABK UM), Politech­ni­ka Łódz­ka, Biuro Kari­er Politech­ni­ki Łódzkiej (BK PŁ), Board of Euro­pean Stu­dents of Tech­nol­o­gy Łódź (BEST Łódź), Eras­mus Stu­dent Net­work — Euro­pean Youth Exchange Łódź (ESN-EYE Łódź), Koło Naukowe Zarządza­nia Zasoba­mi Ludzki­mi Expe­ri­ence (KNZZL Expe­ri­ence). Part­nerem imprezy jest Sekc­ja Stu­denck­iego Pol­skiego Towarzyst­wa Far­ma­ceu­ty­cznego Mło­da Far­ma­c­ja

Zna­jdź pra­co­daw­cę na Aka­demic­kich Tar­gach Pra­cy!

Czekamy na Was!

• Opublikowano: 12 kwietnia 2021