Szkolenie Narodowego Centrum Nauki — 21.05.2021 r.

Szanowni Państ­wo,

serdecznie zaprasza­my wszys­t­kich zain­tere­sowanych na szkole­nie Nar­o­dowego Cen­trum Nau­ki, które odbędzie się on-line na plat­formie Click­Meet­ing dnia 21.05.2021 r. w godz­i­nach 10.00–13.00. Aby wziąć udzi­ał w wydarze­niu należy się wcześniej zare­je­strować za pomocą poniższego linku. Ilość miejsc jest ogranic­zona.

LINK do szkole­nia: https://ncn.clickmeeting.com/narodowe-centrum-nauki-szkolenie-dla-wnioskodawcow-21–05-2021/register

Prowadzą­cy szkole­nie: dr Moni­ka Pob­ie­ga — Koor­dy­na­tor Dyscy­plin w dziale Nauk o Życiu

Agen­da wydarzenia:

• Konkursy NCN / Konkursy między­nar­o­dowe
  • Har­mono­gram konkursów
  • Przy­go­towanie wniosku
    • Kto może starać się o grant?
    • Doku­men­tac­ja konkur­sowa
    • Kon­strukc­ja wniosku
    • Kosz­to­rys
    • Kwest­ie ety­czne i Plan zarządza­nia dany­mi
  • Pro­ce­du­ra oce­ny wniosku
  • Rozliczanie pro­jek­tów
  • Kon­takt z pra­cown­ika­mi NCN

W trak­cie ostat­niej godziny szkole­nia będzie możli­wość zadawa­nia pytań. Pyta­nia będzie moż­na zadawać na cza­cie, będą one wyświ­et­lane, odczy­ty­wane i będzie udzielana odpowiedź.

Jeśli chcieli­by Państ­wo, aby zostały porus­zone jakieś szczególne zagad­nienia, uprze­jmie prosimy o nadsyłanie sug­estii, czy też pytań na adres: [email protected] do dnia 30.04.2021 r. do godz. 12.00.

Jed­nocześnie przy­pom­i­namy, że na uczel­ni­anej plat­formie e – learningowej zna­j­du­je się kurs doty­czą­cy pro­jek­tów NCN pn. NCN – pro­jek­ty kra­jowe, zaw­ier­a­ją­cy ogólne infor­ma­c­je o tego typu konkur­sach. W ramach przy­go­towa­nia przed spotkaniem z ekspertem, zachę­camy do zapoz­na­nia się z zamieszc­zonym tam mate­ri­ałem — https://e‑learning3.mul.edu.pl/course/view.php?id=2587

Serdecznie zaprasza­my wszys­t­kich zain­tere­sowanych
Cen­trum Wspar­cia Nau­ki