Szkolenia- Szczepienia ochronne przeciwko COVID – 19

Szanowni Państ­wo,

miło nam poin­for­mować, że Cen­trum Ksz­tałce­nia Pody­plo­mowego UM w Łodzi, we współpra­cy z CMKP,  na zlece­nie Min­is­terst­wa Zdrowia, w ter­minie od 1 kwiet­nia do 20 maja br., real­i­zowało szkole­nia z zakre­su szczepień ochron­nych prze­ci­wko COVID — 19.

W szkole­niu prak­ty­cznym udzi­ał wzięło 818 osób (292 fizjoter­apeutów, 467 far­ma­ceutów i 59 diag­nos­tów lab­o­ra­to­ryjnych). Odbyło się 150 kursów, co daje łącznie 600 godzin zajęć.

Szczegól­nie serdecznie prag­niemy podz­iękować prof. dr hab. n. o zdrow­iu Ewie Borowiak, kierown­ikowi kur­su oraz całe­mu zespołowi zaan­gażowane­mu w orga­ni­za­cję i real­iza­cję szkoleń. Dzięku­je­my również Cen­trum Symu­lacji Medy­cznych za udostęp­nie­nie sal.

Dzię­ki wspól­nym dzi­ałan­iom przeszko­lil­iśmy, w krótkim cza­sie, liczną  grupę chęt­nych, przy­czy­ni­a­jąc się do zwięk­szenia dostęp­noś­ci szczepień dla społeczeńst­wa.

Pełnomoc­nik Rek­to­ra ds. Ksz­tałce­nia Pody­plo­mowego
prof. dr hab. n. farm Ewa Bal­cer­czak