Oferta pracy: post-doc do projektu OPUS NCN „Multiomiczna analiza surowiczych i eksosomalnych biomolekuł związanych z napromienieniem całego ciała.”

Praca szuka człowieka!

Masz doktorat? Potrafisz analizować dane biomedyczne? Wiesz co to mikroRNA i eksosomy? Interesują Cię biomarkery, radioterapia, hematologia lub biostatystyka? Chcesz pracować w dynamicznym, międzynarodowym, interdyscyplinarnym zespole badawczym?

Zakład Biostatystyki i Medycyny Translacyjnej poszukuje post-doca do projektu OPUS NCN „Multiomiczna analiza surowiczych i eksosomalnych biomolekuł związanych z napromienieniem całego ciała.”

Dobra pensja, elastyczne godziny pracy, współpraca z Harvard Medical School oraz University of San Francisco oraz wspaniały zespół lekarzy, biologów, informatyków i statystyków to tylko niektóre z korzyści jakie na Ciebie czekają!

Sprawdź na https://ncn.gov.pl/baza-ofert/?akcja=wyswietl&id=182354 co trzeba zrobić by się zgłosić lub napisz do nas [email protected] by dowiedzieć się więcej.

Koniec rekrutacji to 15.04.2020 – nie zwlekaj!

O tym co robimy dowiesz się na  biostat.mul.edu.pl – Dołącz do nas i rozwiń skrzydła!

• Opublikowano: 25 lutego 2020
Tagi: ,