Tag: warsztaty

(KC) POTAS WĘGIEL, czyli warsztat o relacjach

  • 14 lutego 2022

W relacjach z innymi kierujesz się sercem czy rozumem? Masz szósty zmysł do poznawania ludzi czy raczej opierasz się na pięciu? Dlaczego przy jednej osobie czujesz się swobodnie, przy innej zabawnie a ktoś Cię krępuje? Czy istnieje jakaś wskazówka na zbudowanie bliskiej relacji? Zastanówmy się nad tym wspólnie już 08 marca 2022.

Warsztat „W drodze do celu”

  • 24 stycznia 2022

Warsztat „W drodze do celu” dotyczy planowania i osiągania założonych celów. Zostaną omówione na nim sposoby wyznaczania celu i narzędzia, dzięki którym będzie możliwa ich realizacja.

Zdalne Zdolności – vol. 7

  • 30 listopada 2021

Jeśli chcesz uczynić naukę i pracę zdalną bardziej efektywną konieczne jest poznanie nowoczesnych narzędzi informatycznych i rozwój kompetencji cyfrowych. Jak to zrobić? Akademickie Biuro Karier po raz kolejny przybywa z pomocą i zaprasza na warsztat „Zdalne zdolności”

Leczenie alergii – Gemini Polska

  • 30 listopada 2021

Gemini Polska i Uniwersytet Medyczny w Łodzi zapraszają studentów i absolwentów Farmacji na bezpłatne spotkanie z cyklu #WEBINARIUMDLAMEDYKA. Szkolenie poświęcone będzie tematyce – Leczenie alergii.

List do M. – czego sobie życzysz?

  • 30 listopada 2021

W tej zaczynającej się świątecznej pogoni znajdź czas dla siebie i tak bez okazji zastanów się czego sobie życzysz? Na warsztacie dodamy szczypty sprawczości. Chcesz dowiedzieć się więcej – koniecznie zapisz się na warsztat i nie zapomnij o swojej liście życzeń!

Kreatywne Metody Przekazywania Wiedzy

  • 15 listopada 2021
Drogi Nauczycielu Akademicki zapraszamy na warsztat  „Kreatywne Metody Przekazywania Wiedzy”, na którym zostaną omówione oraz zaprezentowane sprawdzone praktyki trenerskie, które pomogą w projektowaniu angażujących zajęć dydaktycznych.

ZDALNE ZDOLNOŚCI

  • 9 listopada 2021

Jeśli chcesz uczynić naukę i pracę zdalną bardziej efektywną konieczne jest poznanie nowoczesnych narzędzi informatycznych i rozwój kompetencji cyfrowych. Jak to zrobić? Akademickie Biuro Karier wychodzi z pomocą i zaprasza na warsztat „Zdalne zdolności”.

« Older Posts
godło Polski

Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Al. Kościuszki 4
90-419 Łódź
NIP 725 18 43 739
REGON 473 073 308

Znajdź nas!

BIP