ESME Online — Essential Skills in Medical Education

Cen­trum Edukacji Medy­cznej zaprasza do uczest­nict­wa w szkole­niu z zakre­su metody­ki naucza­nia w dyscy­plinach bio­m­e­dy­cznych „ESME Online — Essen­tial Skills in Med­ical Edu­ca­tion”. Kurs ten jest prowad­zony przez Inter­na­tion­al Asso­ci­a­tion for Med­ical Edu­ca­tion ‑AMEE.

UWAGA: Ukończe­nie kur­su jest jed­noz­naczne z uzyskaniem cer­ty­fikatu z metody­ki naucza­nia w dyscy­plinach bio­m­e­dy­cznych (FaDe­vPro).

ESME Online przez­nac­zony dla nauczy­cieli aka­demic­kich, zarówno tych, którzy dopiero zaczy­na­ją przy­godę z nauczaniem, jak i tych, którzy chcieli­by wzbo­gacić swo­je umiejęt­noś­ci ped­a­gog­iczne.

Szkole­nie odby­wa się w całoś­ci w języku ang­iel­skim. Możli­we jest wspar­cie men­to­ra w języku pol­skim, nato­mi­ast wszys­tkie zaję­cia oraz zada­nia są w języku ang­iel­skim.

Kurs obe­j­mu­je 6 mod­ułów, z których każdy trwa dwa tygod­nie. Zaję­cia łączą z powodze­niem teorię i prak­tykę. Obe­j­mu­ją takie akty­wnoś­ci, jak wypowiedź na forum, udzi­ał w anki­etach w trak­cie webi­na­riów prowad­zonych na żywo, pracę z artykuła­mi z zakre­su metody­ki naucza­nia czy reflek­sję nad włas­ną prak­tyką aka­demicką.

Po ukończe­niu kur­su uczest­nik zdobędzie umiejęt­ność:

• nowoczes­nego planowa­nia cur­ricu­lum
  • opisy­wa­nia planowanych efek­tów ksz­tałce­nia
  • wspo­ma­gania stu­den­tów w pro­ce­sie efek­ty­wnego ucze­nie się
  • oce­ni­a­nia zgod­nie z najwyższy­mi stan­dar­d­a­mi świa­towy­mi

Oso­by zain­tere­sowane prosimy o rejes­trację za pośred­nictwem for­mu­la­rza

Uwa­ga: ilość miejsc jest ogranic­zona (15) i zapisy przyj­mu­je­my na zasadzie kole­jnoś­ci zgłoszeń.

• Opublikowano: 2 grudnia 2020