Bezpłatne szkolenie dla lekarzy POZ — zaproszenie

Uni­w­er­sytet Medy­czny w Łodzi oraz Agenc­ja Badań Medy­cznych serdecznie zaprasza­ją lekarzy POZ na bezpłatne szkole­nie doty­czące prowadzenia rekru­tacji pac­jen­tów do udzi­ału w bada­ni­ach klin­icznych w ramach pro­jek­tu „Akademia Badań Klin­icznych – rozwój kom­pe­tencji zespołów badaw­czych w pod­mio­tach leczniczych świad­czą­cych usłu­gi szpi­talne oraz lekarzy zatrud­nionych w placówkach pod­sta­wowej opie­ki zdrowot­nej”.

Szkole­nie odbędzie się 22 październi­ka 2021 r.  w godz­i­nach 11–14 w Łodzi, przy ul. Muszyńskiego 2 (budynek Stre­fy Wiedzy i Innowacji Uni­w­er­syte­tu Medy­cznego w Łodzi) i potr­wa około 2,5 h.

Poniżej zna­jdą Państ­wo lin­ki infor­mu­jące o pro­jek­cie i szkole­niu:

W celu rejes­tracji należy uzu­pełnić pod­sta­wowy for­mu­la­rz rejes­tra­cyjny:

W drugim etapem rekru­tacji prosimy o przesłanie ory­gi­nałów wyma­ganych doku­men­tów lis­tem pole­conym we wskazanym ter­minie (decy­du­je data stem­pla pocz­towego). Wyma­gane doku­men­ty mogą Państ­wo pobrać ze strony:

W przy­pad­ku dodatkowych pytań proszę kon­tak­tować się z p. Marcin­em Mitałem (Cen­trum Badań Klin­icznych UM w Łodzi) tel: 601–181-422.

• Opublikowano: 20 sierpnia 2021